Marianne, en este camping en agosto 2023
Compañeros de viaje: Familia con niños de 4 – 12 años
Finne camping met leuke accomodaties aan een kampeerveld.
Compañeros de viaje: Personas mayores
Mooie plek om de Peel te verkennen op de fiets. Leuke dorpen in de naaste omgeving.
Rustige camping met attributen voor kinderen en een prachtig zwembad.
In Asten een prachtig Klokken en Peel museum.
Prettig verblijf, goede ontvangst, ruime plaatsen, gratis wifi met vriendelijke eigenaar
aantal fietstochten naar de Peel, Stabroekse heide zijn heel mooi
Camping zeer rustig
Compañeros de viaje: Familia con niños de <4 años
Heerlijk gekampeerd op camping De Peel. Onze 2,5 jarige kon lekker en veilig de camping gaan verkennen.
Rustig, gezellig, overzichtelijk en perfect bijgehouden. Aanrader voor jonge gezinnen.
In het na seizoen een weekend doorgebracht. Heerlijk gefietst. Personeel is super vriendelijk en behulpzaam. Een aanrader.
Camping De Peel is niet alleen erg leuk in het hoogseizoen, wanneer er heel veel te doen is voor gezinnen met kinderen, maar ook een prachtige locatie voor rustzoekers die van de nabije natuur willen genieten. Een uitstekende camping van waaruit mooie fietstochten en wandelingen te maken zijn.
In september 2 nachten gestaan, mooie aangelegde camping met nieuwe en schone sanitair, eigenaar vriendelijk en behulpzaam, goede WiFi en zeer mooie omgeving, bv de Peel. Aanrader!