Valoración media: 8,5

Sanitario
8,7
Personal
8,8
Relación calidad/precios
8,7
Apto para niños
8,8
Entretenimiento
8,2
Instalaciones deportivas
8,0
Piscina
8,3
Alrededores
8,5

Marianne, en este camping en agosto 2023

8,1

Compañeros de viaje: Familia con niños de 4 – 12 años

Finne camping met leuke accomodaties aan een kampeerveld.

Klaas en Ellianne Meijer, en este camping en abril 2023

9,0

Compañeros de viaje: Personas mayores

Mooie plek om de Peel te verkennen op de fiets. Leuke dorpen in de naaste omgeving.

Guul Vullers, en este camping en agosto 2022

8,1

Rustige camping met attributen voor kinderen en een prachtig zwembad.
In Asten een prachtig Klokken en Peel museum.

alojac, en este camping en junio 2022

8,6

Prettig verblijf, goede ontvangst, ruime plaatsen, gratis wifi met vriendelijke eigenaar

Guido Claes, en este camping en septiembre 2021

8,6

aantal fietstochten naar de Peel, Stabroekse heide zijn heel mooi
Camping zeer rustig

Aniek, en este camping en agosto 2021

8,7

Compañeros de viaje: Familia con niños de <4 años

Heerlijk gekampeerd op camping De Peel. Onze 2,5 jarige kon lekker en veilig de camping gaan verkennen.

Neeltje, en este camping en junio 2021

8,5

Rustig, gezellig, overzichtelijk en perfect bijgehouden. Aanrader voor jonge gezinnen.

van Roy, en este camping en noviembre 2020

9,0

In het na seizoen een weekend doorgebracht. Heerlijk gefietst. Personeel is super vriendelijk en behulpzaam. Een aanrader.

Jeannette Hoogesteger, en este camping en septiembre 2020

9,0

Camping De Peel is niet alleen erg leuk in het hoogseizoen, wanneer er heel veel te doen is voor gezinnen met kinderen, maar ook een prachtige locatie voor rustzoekers die van de nabije natuur willen genieten. Een uitstekende camping van waaruit mooie fietstochten en wandelingen te maken zijn.

D. Barnhoorn, en este camping en septiembre 2020

8,2

In september 2 nachten gestaan, mooie aangelegde camping met nieuwe en schone sanitair, eigenaar vriendelijk en behulpzaam, goede WiFi en zeer mooie omgeving, bv de Peel. Aanrader!